Medycyna naturalna

W naszym postępowaniu stosujemy współpracę ze strony doświadczonych naturopatów, czyli specjalistów medycyny naturalnej oraz lekarzy stosujących metody konwencjonalne.


Nigdy nikogo nie zniechęcamy ze skorzystania z dróg medycyny konwencjonalnej.


Jednakże zachęcamy jednocześnie do skorzystania z naszych usług w zakresie naturalnych metod co do diagnozowania organizmu oraz naturalnych metod wspomagania terapii tej trudnej choroby, jaką jest borelioza. To od naszych klientów zależy, czy chcą wykorzystać tylko konwencjonalne metody, połączenie ich z metodami naturalnymi, czy też stosowanie tylko metod naturalnych. Nasze działania dostosowujemy do każdej z tych trzech grup osób. Wyróżnia nas otwartość i szacunek dla każdego, dlatego tak ważne jest ustalenie wspólnie indywidualnego trybu postępowania dla każdego z osobna.

Zachęcamy do skorzystania najpierw z testu objawów opracowanego przez dr Horowitza w zmodyfikowanej przez dr Marcina Sowińskiego wersji dostępnej pod zakładką Test objawwów boreliozy i koinfekcji


Samo wypełnienie tej ankiety ilustruje ogrom możliwych objawów związanych z występowaniem boreliozy. Ma to element edukacyjny. Drugim celem jest skalkulowanie ryzyka tej choroby i jednocześnie jej koinfekcji. Trzecim celem jest obserwacja postępów terapii. Chcemy doprowadzać do jak najlepszych wyników w tym zakresie po naszych działaniach o charakterze terapeutycznym.


Możemy więc powiedzieć o stosowaniu przez nas metod medycyny komplementarnej.

W szczególności koncentrujemy się na diagnostyce metodami biorezonansu. W tym, podobnie jak i w każdym innym przypadku współpracujemy z grupą specjalizujących się w medycynie naturalnej lekarzy. Mamy wspólną procedurę posługiwania się sprzętem do biorezonansu w Polsce. Posługujemy się sprzętem Skaner 3D. Zawsze podczas używania tych metod informujemy o zagrożeniach współtowarzyszącym boreliozie takim, jak obciążenia pasożytnicze, grzybicze, czy bakteryjne i wirusowe. Często badanie nasze pozwala uzyskać cenne informacje o innych zagrożeniach zdrowotnych, nawet nowotworowych.

Tak więc w ramach 1 godzinnej wizyty w cenie 200 zł zawsze wykonujemy na życzenie kompleksową diagnostykę biorezonansem całego organizmu.

Na podstawie tej oceny dobieramy indywidualne postępowanie w celu usuwania dolegliwości polegające na stosowaniu różnych generatorów częstotliwości prądów o niskim napięciu i pól elektromagnetycznych. Sukcesy tej metody pozwalają osiągać skuteczne eliminowanie takich objawów jak chociażby: bóle głowy , bóle brzucha, bóle stawowe, objawy choroby Parkinsona, niedosłuch, wysypki, alergie, astma i wiele innych. Koszt 3 -tygodniowych zabiegów trwających ok 1 godzinę dziennie to 500 zł z rabatem.

W indywidualnie opracowanym planie postepowania każdy od nas otrzymuje propozycję terapii naturalnymi ziołami i suplementami w kwocie ok 400-500 zł.

Po wykonaniu jednego cyklu badań obciążeń organizmu oraz postępowania w celu usuwania dolegliwości wykonujemy konsultację kontrolną, także 1 godzinną.


Zapraszamy do jednej z naszych placówek…